Omietajte rýchlejšie a lacnejšie

Požičovňa omietacích strojov

Máme všetko čo hľadáte pre profesionálne omietanie!

Naša požičovňa omietacích strojov a strojov na potery poskytuje profesionálne vybavenie a služby za dostupné ceny. Aby ste mohli svoju prácu vykonávať správne a bez narušenia svojho rozpočtu!

OMIETACIE STROJE

Široká ponuka

Široká ponuka nami navrhovaných strojov umožňuje aby sme mohli účinne a konkrétne reagovať na rôzne aplikačné potreby odvetvia.

Naše modely miešacích strojov sú určené na prípravu lepidiel, mált, omietok, práškových povrchových úprav a vopred zmiešaných poterov, s rôznou kapacitou nádrže.

Strojová omietačka

Naša požičovňa vám ponúka omietací stroj na prenájom podľa vašich časových a finančných potrieb.

Airless striekačka

Strojová omietka sa nezaobíde bez strojovej techniky na airless aplikáciu strieky.

Príslušenstvo

Miešadlo, hladička, brúska, vysávač, ohrievač, elektrocentrála, stolová píla…

OMIETACÍ STROJ - STROJOVÉ OMIETKY

Značka Powermix

Spoločnosť Powermix sa špecializuje sa na výrobu omietkových miešacích a rozprašovacích strojov, rotorov a statorov a všetkého príslušenstva a náhradných dielov k týmto strojom.

OMIETACÍ STROJ - STROJOVÉ OMIETKY

Značka Mixer

Mixer Technology vyrába stavebné stroje od roku 1983, špecializujúce sa predovšetkým na omietacie čerpadlá a miešacie stroje.

Naše omietacie stroje sú vhodné na striekanie vopred zmiešanej sadry na báze sadry, vápennej omietky, vápenného cementu, tepelných omietok, konečných omietok, tmelu, farebných omietok, lepidiel, podkladov na podlahy, mált atď.

OMIETACÍ STROJ POŽIČOVŇA

Požičovňa omietacích strojov

Nech ste profesionál alebo amatér, poradíme vám

Strojová omietka? Žiaden problém. Pre profesionálov s komerčnými potrebami sú naše omietačky perfektné pre rozsiahle projekty. Pre amatérov pracujúcich na menších projektoch máme všetko pre to, aby sa im strojová omietka ľahko používala s minimálnou zložitosťou.

Pre amatérov pracujúcich na menších projektoch máme všetko pre to, aby sa im strojová omietka ľahko používala s minimálnou zložitosťou.

Dosť bolo námahavej práce! Hľadáte ten správny omietací stroj?  Požičovňa na omietame.sk Vám ich ponúka hneď niekoľko. Môžete si vybrať presne podľa potrieb vášho projektu. Strojová omietka Vám zjednoduší prácu, poskytne úsporu námahy aj času a požičovňa omietacích strojov ušetrí Vašu peňaženku! Nie nadarmo sa hovorí, že čas sú peniaze,..

Stroj na potery, stroj na kontinuálne miešanie, hladička omietok, airless striekačka, miešadlo, hladička… a kopa rôzneho príslušenstva, ktoré potrebujete práve k vášmu projektu sa dá nájsť v našej požičovni. Ponúkame dostupné ceny, ktoré sú navrhnuté pre váš rozpočet. Získajte stroj, ktorý potrebujete, kedykoľvek ho potrebujete, bez toho, aby ste si museli robiť starosti s jeho kúpou! Ak hľadáte profesionálnu strojovú omietku, máme všetko. Od prenájmu až po predaj poskytujeme profesionálne služby za dostupné ceny, aby ste mohli svoju prácu vykonávať správne bez toho, aby ste narušili svoj rozpočet!

Strojová omietačka môže byť v krátkodobom alebo dlhodobom prenájme. Máte na výber z viacerých známych značiek“ PFT, MIXER, POWERMIX, GRACO. Ponúkame Vám aj najrôznejšie doplnkové príslušenstvo a naše profesionálne služby. V prípade potreby bude omietačka dopravená na miesto vášho určenia. Zabezpečíme aj opravu v prípade poruchy stroja.

Ušetrite peniaze aj čas - požičajte si omietačku

Pošlite nám správu

Kde nás nájdete?

Výdajný sklad pre eshop

Fakturačná adresa

DRAGOMONT s.r.o.
Charkovská 20
040 22 Košice
Slovenská republika

IČO: 44894392
DIČ: 2022885568
IČ DPH: SK2022885568